خدمات ارائه شده توسط مجموعه الکترو محافظ مهر به شرح ذیل می باشد:


مجموعه الکترو محافظ مهر پس از سال ها تلاش و تحقیق در امر نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی مدیریتی با کادری مجرب و دوره دیده در خارج از کشور و دریافت مدارک و لوح های افتخار متعدد مبنی بر، رعایت تمامی استاندارد ها در طریقه ی نصب و راه اندازی  افتخار دارد قسمتی از مزیت های رقابتی منحصر به فرد خویش را معرفی نماید.

گروه فنی شر کت الکترو محافظ مهر با بکار گیری علم مدیرت پروژه و تجزیه تحلیل های دقیق تمامی عناصر و منابع دخیل در پروژه، پروژه ها را به فاز های جداگانه از لحاظ مالی و اجرایی تقسیم میکند، که هر فاز بصورت مجزا مبتنی بر رویکرد فرآیندی توسط نیرو های آموزش دیده برای آن فاز، مدیریت و کنترل میشود.

مهمترین سرمایه ی ما پرسنل و کادری مجرب، متعهد و دوره دیده می باشد که دانش فنی و عملی آن ها طی دوره های ماهیانه مبنی بر دانش روز جهانی بروز شده و با استفاده از تجهیزات و ابزار آلات مدرن و تخصصی، شرکت را درجهت رعایت تمامی استاندارد های روز امنیتی مدیریتی، یاری میکنند.

واحد فنی شرکت الکترو محافظ مهر با بهره گیری از تجهیزات مدرن و تخصصی عیب یابی و رفع عیب از سویی و تعداد پرسنل بالا از سوی دیگر توانسته است با ارائه ی خدمات پشتیبانی دقیق، کارا و بموقع همیشه سطح رضایت مندی تمامی مشریان خود را بالای 85% نگه داشته و آنان را تبدیل به مشتریانی وفا دار کرده است.

مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب ، راه اندازی و خدمات پس از فروش

– سیستم های نظارت تصویری آنالوگ (Surveillance Systems)

– سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه (IP Surveillance Systems)

– سیستم های انتقال تصاویر بر روی خطوط مخابراتی و تجهیزات بی سیم (Wireless) ، تجهیزات رادیویی

– طراحی و ساخت اتاق کنترل و مانیتورینگ (Control Center Room)

انواع کابل نوری و مخابراتی و متعلقات مربوطه