تاویار محافظ پارسه

Electro Mohafez Mehr company was established in 2007 and today is a leading company in designing, consulting, supplying equipments, installation and after sales services to provide electronics security solutions in the security industry of IRAN. Thanks to experiences of the expert managers and engineers of the company which smoothened the road and brightened the company targets.

بی تردید امروزه مدیریت برتر و حفاظت دقیق در نیل به توسعه پایدار و پیشرفت به خصوص در بخش صنعت نقش محوری دارد و با سرمایه گذاری و بهادادن به این امور است که می توان مجموعه ایی پویا و فعال بنیان نهاد . مجموعه الکترو محافظ مهر در سال 1386 با اتکاء به تجربه مدیران خود در صنعت امنیتی و نظارتی تاسیس گردید . این مجموعه از ابتدا با وارد کردن محصولات نظارت تصویری و رادیویی روز دنیا گام مهمی در پیشرفت این بخش در میهن عزیزمان نمود . به جد می توان گفت محصولات ارائه شده در این مجموعه در بسیاری از پروژه های صنایع نفت و گازو پتروشیمی و نیرو ، مراکز کنترل ترافیک و بسیاری از سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر ایران توسط این مجموعه و پیمانکاران و همکاران معتمد ما به بهره برداری رسیده است . مجموعه الکترو محافظ مهر با داشتن دفاتر در شهرهای دبی امارات و کوآلالامپور مالزی شرایط وارد کردن محصولات در کمترین زمان ممکن را میسر کرده است ، به همین دلیل در صورت موجود نبودن محصولات در انبار ایران ، بین 3 الی 12 هفته پس از ثبت سفارش ، محصولات درخواستی تحویل مشتریان عزیز می گردد .

از جمله فعالیت های شرکت :

1) واردات ، تامین ، عرضه و اجرای سیستم های نظارت تصویری (دوربین مداربسته) و کنترل ترافیک
2) طراحی و تولید انواع تجهیزات رادیویی
3) واردات ، تامین و عرضه کابل کواکسیال ، کابل شبکه و متعلقات آن
4) واردات ، تامین و عرضه انواع کابل فیبر نوری و متعلقات آن
5) تامین و عرضه انواع رک
6) واردات و عرضه انواع هارد

محصولات ارائه شده

محصولات نظارت تصویری ، شبکه ، رادیویی و فیبر نوری ارائه شده توسط مجموعه تاویار محافظ پارسه به شرح زیر می باشند :
Bosch , Pelco , Panasonic , Infinova , Videotec , Computar Ganz , Nitek , Tamron , Fujinon , Mikrotik , Ubiquiti , 3M , Tramco , Jonard , Seagate

گروه شرکت های تاویار محافظ پارسه با داشتن کادری بسیار مجرب موفق به اخذ گواهینامه ISO9001 و ISO10004 رضایتمندی مشتریان گردید .

امید است که با تکیه بر کادر فنی و علمی گروه و دانش روز دنیا همچنان بتوانیم رضایتمندی شما مشتریان عزیز را بدست آوریم 

مجموعه الکترو محافظ مهر

 Electro Mohafez Mehr Group