solution

راه حل ها

ما در مجموعه الکترو محافظ مهر راه حل ها را در موارد ذیل ارائه می دهیم :

نظارت تصویری

ELV

ما بیشتر مراقبت میکنیم

شما می توانید از بین سیستم های دائمی نصب شده و سیار یکی را انتخاب کنید که در صورت درخواست می توانند به صورت متقابل یکپارچه شوند. شما از تجربیات ما در پروژه های مختلف از جمله پروژه های صنعتی و سازمان های دولتی و خصوصی بهره مند خواهید شد. بنا به درخواست شما، ما سیستم های نظارت تصویری نوآورانه را برنامه ریزی کرده و بر اساس نیاز شما اجرا می کنیم. ما از پرسنل امنیتی و مدیران زیرساخت با راه حل های نظارت تصویری بسیار کارآمد – حرفه ای و محرمانه پشتیبانی می کنیم.

راه حل های تجاری IPTV

IPTV

راه حل های IPTV ما، یک تلویزیون ساده را به یک تجربه چندرسانه ای و چندحسی تبدیل می کند که ارزش های شرکت شما را به سطح جدیدی می برد. از تلویزیون تجاری تعاملی برای ایجاد انگیزه در کارکنان خود، اطلاع رسانی به مشتریان، ارائه آموزش به شرکای خود، یا افزودن کانال های تلویزیونی شرکتی برای پخش شبانه روزی استفاده کنید.
الکترو محافظ مهر حداکثر کیفیت تصویر، گزینه های نصب انعطاف پذیر و مقیاس پذیری ساده را تضمین می کند.

یکپارچه سازی تصاویر

Vintegration

پشتیبانی از اطلاعات شما

سیستم یکپارچه سازی تصویری ما با ضبط الکترونیکی تصاویر از شما پشتیبانی می کند. اطلاعات پرونده را می توان از طریق یک رابط کاربری ساختاریافته وارد کرد. هنگامی که محتوای صوتی و تصویری شما به طور ایمن ضبط شد، سپس با استفاده از محافظت از رمز عبور در یک دستگاه ذخیره سازی، داده انتخابی شما ذخیره می شود. سیستم ما مستقل است و در هر مکانی قابل نصب است.

مصرف انرژی کمتر توسط تکنولوژی

BMS

سیستم های BMS یک جزء حیاتی برای مدیریت تقاضای انرژی هستند.

سیستم BMS علاوه بر کنترل فضای داخلی ساختمان، به کنترل تردد(دسترسی و خروج به ساختمان) یا سایر سیستم های امنیتی مانند دوربین مدار بسته و دتکتورهای حرکتی متصل می شود. گاهی اوقات سیستم های اعلام حریق و آسانسورها هم برای نظارت به BMS متصل می شوند. در صورت تشخیص آتش سوزی، فقط پنل اعلام حریق می تواند دمپرهای تهویه را ببندد تا از خروج دود جلوگیری شود، دریچه ها را ببندد، هواکش ها را روشن کند و تمامی آسانسورها را به طبقه همکف بفرستد و پارک کند تا از ورود افراد جلوگیری شود.

در سیستم BMS با توجه به نیاز پروژه طراحی می شود. این به افراد با تجربه در تخصص BMS نیاز دارد. الکترو محافظ مهر تمام تخصص خود را به کار می گیرد تا این قدرت را به کارفرمایان خود بدهد، زندگی حتی در محل کار هم به آرامی پیش می رود.

راه حل های مدیریت پارکینگ ها

Parking

راه حل هوشمند برای مدیریت پارکینگ ها

سیستم مدیریت پارکینگ (PMS) یکی از راه حل های هوشمند پارکینگ است که در ورودی و خروجی پارکینگ و در پارکینگ قابل نصب می باشد. این سیستم هوشمند بوده و علاوه بر تشخیص تعداد ظرفیت موجود و باقیمانده پارکینگ، می تواند محل پارک و پلاک را نیز شناسایی کند.

راه حل VOIP

VOIP

VOIP یک راه حل ارتباط تجاری برتر است

در حال حاضر، با افزایش فرهنگ کار ترکیبی. ما محبوب‌ترین ارائه‌دهنده‌های VoIP مبتنی بر “ابر” را آزمایش و رتبه‌بندی کرده‌ایم تا به شما در پیدا کردن مورد مناسب برای شرکتتان کمک کنیم.

راه حل های بیسیم

Wireless

از تکنولوژی عقب نمانید!

شبکه‌های بی‌سیم روشی است که از طریق آن خانه‌ها، شبکه‌های مخابراتی و تأسیسات تجاری از فرآیند پرهزینه وارد کردن کابل‌ها به یک ساختمان یا به عنوان اتصال بین مکان‌های تجهیزات مختلف جلوگیری می‌کنند.

فناوری رادیو بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما است.

راه حل های ویدئوکنفرانس

VC

سیستم های ویدئو کنفرانس

پیشرفت روزافزون ارتباطات و فناوری های ارتباطی، مرزهای جغرافیایی را برای همه ساکنان زمین محو کرده است. مخابرات جای خود را به ارتباط تصویری (با فناوری ویدئو کنفرانس) داده است که سرعت تصمیم گیری و ارتباطات را افزایش داده است.

ما به مشتریان خود سیستم های ویدئو کنفرانس مبتنی بر سخت افزار را مستقل از سازنده ارائه می دهیم. بسته به کاربرد و فضای مورد نیاز، ما متنوع ترین راه حل ها را در وضوح های خاص، فرمت های خاص یا مکانیسم های نصب ارائه می دهیم.

ما بهترین راه حل را برای شما پیدا خواهیم کرد. ما به لطف شبکه شرکای خود، محصول ایده آل را مطابق با نیاز شما تضمین می کنیم.

راه حل های شبکه

Network

شبکه

یک محیط ICT کاملاً هماهنگ، ستون فقرات هر سیستمی است، صرف نظر از اینکه از دستگاه های تلفن همراه یا ثابت استفاده می شود. ما قطعات صوتی، تصویری، فناوری اطلاعات و کنترل را شبکه می کنیم تا در نهایت تمام قطعات به صورت سیستماتیک استفاده شده و در جای مناسب به هم متصل شوند. به لطف بخش فناوری اطلاعات با کارایی بالا با گواهینامه های سیسکو، ما می توانیم راه حل های شبکه ای را برای بالاترین نیازها از یک منبع به شما ارائه دهیم.

راه حل های محتوای دیجیتال

DS

تبلیغات خود را به ما بسپارید

راه حل های دیجیتال ساینیج سیستم های ارتباطی صوتی و تصویری شبکه هستند. محتوای شما یا توسط یک برنامه کامپیوتری مدیریت می شود یا به صورت دستی ادغام شده و سپس در سیستم های نمایش الکترونیکی نمایش داده می شود. از این فناوری می توان برای همه چیز از تبلیغات در مغازه ها و پوسترهای الکترونیکی گرفته تا تابلوهای دیجیتال درب استفاده کرد. و همه اینها را می توان در صورت درخواست با عملکردهای تعاملی، مانند صفحه نمایش لمسی یا تشخیص حرکت، افزایش داد.

همچنین، تجربه گسترده ما در بهره برداری از پروژه های متعدد ، سیستم های اطلاعات دیجیتال ما را قادر می سازد تا خدمات کاملاً پیشرفته و در دسترس را به شما ارائه دهند. ما عملیات کامل زیرساخت را برای شما بر عهده می گیریم.

طراحی سیستم ما به شما امکان می دهد خدمات مناسب را از ماژول های مختلف جمع آوری کنید و از آن در یک مدل انعطاف پذیر استفاده کنید.

راه حل های کنترل تردد

ACS

امنیت را چند برابر کنید

ترافیک در اماکن مسکونی و عمومی به طور کلی در حال تغییر است. در اکثر اماکن عمومی و خصوصی از سیستم کنترل تردد هوشمند استفاده می گردد. اولین چیزی که از سیستم کنترل تردد هوشمند به ذهن می رسد، کنترل از راه دور، صفحه کلید، سیستم اثر انگشت، سیستم تشخیص چهره، کارت خوان و … است که برای ورود به منزل، محل کار یا سازمان استفاده می شود.

در سیستم کنترل تردد می توان طبقه بندی کرد که چه کسانی با چه سطح دسترسی می توانند وارد سایت شوند و چه کسانی می توانند به کدام قسمت های سایت دسترسی داشته باشند. سیستم های پیشرفته این قابلیت را دارند که بین دسترسی کاربران تفاوت قائل شوند و گزارش های امنیتی را برای مدیران تهیه کنند.

سیستم های کنترل تردد می توانند با سایر سیستم های امنیتی ارتباط برقرار کنند. سیستم های کنترل ترافیک هوشمند مانند حضور و غیاب اثر انگشت، گیت های کنترل تردد و غیره برای ایمن سازی سایت، پرسنل و اطلاعات مهم شرکت استفاده می شود.

راه حل های صوت و پیجینگ

PABGM

صدا را واضح تر بشنوید

سیستم BGM به ایجاد یک فضای یکدست و صدای مناسب کمک می کند. BGM به طور مداوم در تأسیسات تجاری، صنعتی، فرهنگی مانند مغازه ها و سینماها و اپراتورهای مراکز مختلف استفاده می شود.
ما با شما هستیم تا بهترین مشاوره را در مورد نوع تجهیزات استفاده کنید.

راه حل های Video Wall

controlroom

ساخته شده برای نمایش تصاویر به صورت جمعی

امروزه برای نمایش تصاویر در مقیاس بزرگ در مراکز شلوغ به نمایشگرهای بزرگ نیاز است.

پنل های LED

ویدئو وال مبتنی بر شبکه ای است که با قطعات الکترونیکی به دیوار ثابت می شود. ماژول‌های LED که به عنوان پانل‌ها نیز شناخته می‌شوند، بر روی شبکه نصب می‌شوند و با هم ترکیب می‌شوند تا یک صفحه نمایش منطقی را تشکیل دهند. این والپیپرهای ویدئویی برای استفاده در فضای باز نیز مناسب هستند و در برابر عوامل جوی مانند باران و برف طراحی شده اند و استفاده از این فناوری از نظر روشنایی و شدت رنگ نیز دشوار است.

صفحه نمایش های LCD

مانند ویدئو وال مبتنی بر LED، اندازه ویدئو وال با تعداد صفحه نمایش LCD استفاده شده تعیین می شود. معمولاً از نمایشگرهای 55 اینچی استفاده می شود که بر روی شبکه ای نصب می شوند تا اندازه دلخواه ویدیو وال را ارائه دهند. اگرچه امروزه صفحه نمایش های LCD با عرض بسیار کوچک تولید می شوند، از نقطه نظر نوری، شبکه حاصل نیز می تواند آزاردهنده باشد. با این حال، این همیشه به محتوای نمایش داده شده بستگی دارد.

مکعب های لیزری

این مکعب ها ترجیحاً برای کاربردهای 7×24 ساعت مناسب هستند و بنابراین در مراکز کنترل بسیار محبوب هستند. همانطور که از نام آن پیداست، ماژول های مکعب مانندی هستند که در یک ردیف قرار گرفته اند تا دیوار ویدئویی مورد نظر را تشکیل دهند. برای این نوع صفحه نمایش پروجکشن، توصیه می کنیم یک راهروی تعمیر و نگهداری فراهم کنید تا امکان دسترسی به پشت مکعب ها و همچنین در نظر گرفتن جنبه خنک کننده فراهم شود.

راه حل های ما همیشه با نیازهای شما سازگار است. دیوارهای ویدئویی الکترو محافظ مهر با ماشین حساب تصویری، تصویر روشن و با کنتراست بالا از تمام اطلاعات مربوطه، مانند داده های کامپیوتری، گرافیک ها یا تصاویر ویدئویی را در اختیار شما قرار می دهند. ما نیازهای ویژه در این زمینه را می دانیم و بنابراین فقط از تجهیزات مناسب استفاده می کنیم.

راه حل های شهر هوشمند

SmarCity

مدیریت شهر هوشمند

شهرها و مناطق به دلیل فشار اکولوژیکی و اقتصادی بر بخش عمومی نیاز به توسعه بیشتر دارند. کیفیت زندگی باید افزایش یابد و محیط آرام شود. نیاز به این مسائل شهری هوشمندتر می سازد.

مبنای تشخیص حرکات و استخراج روندها در مناطق شهری، جمع آوری و ارزیابی داده ها از حسگرهای هوشمند است. این داده ها جمع آوری شده و از طریق اپلیکیشن ها قابل استفاده است.

تمام اطلاعات، همه منابع داده ای که همگرا هستند و ارزیابی می شوند، باید به اندازه کافی تحلیل و کنترل شوند. اگرچه بیشتر کارها توسط پیشرفته ترین زیرساخت های فناوری اطلاعات انجام می شود، اما مردم در مرکز تصمیم گیری ها باقی می مانند. به همین دلیل، ارگونومی و عملکرد بصری در محیط کار برای طراحی چنین سیستم های مرکزی ضروری است.

راه حل های شهر هوشمند الکترو محافظ مهر برنامه های شما را بر روی یک پلت فرم مشترک قرار می دهد که می تواند در محل کار اجرا شود و روی یک دیوار ویدیویی نمایش داده شود. این مجموعه همچنین می‌تواند داده‌ها را به داده‌های نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل ویدیویی برای اتصالات خودکار پیوند دهد.

راه حل های اتاق کنترل الکترو محافظ مهر همیشه سیستم های مبتنی بر IP هستند. همچنین امکان اتصال فرامنطقه ای، برای مثال به یک مرکز کنترل امنیتی یا یک مرکز کنترل اضطراری را فراهم می کند. تصاویر بزرگ همراه با نقشه شهرها و مناطق را می توان به صورت تعاملی بر روی دیوارهای ویدئویی LED یا لیزری نمایش داد. این مانیتورها برای کار مداوم 24 ساعته بهینه شده اند و می توانند به طور بهینه با مانیتورهای محل کار ترکیب شوند. فقط اکنون دایره بین ایستگاه کاری، عملیات و اشتراک گذاری اطلاعات هدفمند در صفحه دایره بزرگ تکمیل شده است.

راه حل های ارگونومی

Ergonomi

دانش علمی انسان در رابطه با محیط کار

به زبان خودمانی می توان گفت که ارگونومی علم آسان کردن کار است! در عین حال همه چیز را کارآمد می کند. اگر در مورد آن فکر کنید، به این نتیجه خواهید رسید که هر چه انجام کارها آسان تر باشد، در واقع سازنده تر می شود. بنابراین ارگونومی به معنای راحتی و بهره وری بیشتر است. گروه الکترو محافظ مهر در تلاش است تا با استفاده از علم و استانداردهای موجود، محیط کاری مناسب را برای کارکنان ایجاد کند تا به آسان‌تر کردن کارها و بهره‌وری بیشتر کارکنان کمک کند.