فناوری نسل جدید HDRX و STARLIGHTX

دوربین Bosch

فناوری های نسل جدید HDRX و StarlightX دوربین Bosch کیفیت و وضوح تصاویر را بیشتر می کنند که این امر باعث افزایش امنیت و آگاهی دوربین ها در کل ساعات شبانه روز می گردد. این فناوری زمانی که با هوش مصنوعی ترکیب می شود باعث ارائه تصاویر با کیفیت بالاتر و ارسال داده های دقیقتر می گردد. دوربین ها اغلب برای ضبط تصاویر و اجسام سریع در شرایط نوری متغیر از نور شدید خورشید گرفته تا شرایط کم نور به چالش کشیده می شوند. در عین حال ، درصد فزاینده ای از نویز ممکن است ایجاد شود که منجر به ایجاد تصاویر دانه دار و از دست دادن جزئیات می شود که ممکن است اطلاعات مورد نظر را پنهان کند.

با استفاده از فناوری HDRX و StarlightX دوربین Bosch، حساسیت به نور بسیار بهبود یافته و تاری حرکت حذف می شود و دوربین های سری X می توانند شب و روز بر این چالش های معمول غلبه کنند.

دوربین مداربسته بوش - شاخصه HDRX و StarlightX

تصویربرداری عالی با شاخصه StarlightX دوربین Bosch

فناوری استارلایت دوربین Bosch از دیرباز استاندارد طلایی در عملکرد ارسال تصاویر در نور کم بوده و به دوربین Bosch این امکان را می دهد تا جزئیات رنگی را حتی در زمانی که سطح نور نزدیک به صفر می رسد ثبت کنند.

اکنون بوش فناوری StarlightX را معرفی کرده است که تصاویر واضح و مرتبط را بدون توجه به شرایط نور ، زمان روز یا حرکت اجسام ارائه دهد.

این فناوری ترکیبی از سنسورهای پیکسل بزرگ ، پردازش تصویر پیشرفته و الگوریتم های مهار نویز است تا حساسیت را نسبت به دوربین های معمولی استارلایت افزایش دهد. به دلیل نویز کمتر ، جزئیات بیشتری را ارائه می دهد و به دلیل اپتیک سفارشی جدید ، تصاویر رنگی را تا 0.0061 لوکس تضمین می کند.

StarlightX با ثبت حداکثر جزئیات در صحنه های چالش برانگیز ، تجزیه و تحلیل ویدئویی هوشمند را قادر می سازد تا داده های مرتبط تری را برای تصمیمات آگاهانه ارائه دهد.

دوربین مداربسته بوش - شاخصه StarlightX
دوربین مداربسته Bosch - شاخصه StarlightX

HDRX حرکت بهینه شده

فناوری استاندارد HDR چندین تصویر را با زمان های مختلف نوردهی ترکیب می کند تا دامنه دینامیکی کلی را افزایش دهد و از ضبط تصاویر دقیق در صحنه هایی که دارای مناطق روشن و تاریک هستند اطمینان حاصل کند.

فناوری HDRX ترکیبی از سنسورهای پیکسل بزرگ ، اپتیک سفارشی و الگوریتم های تصویربرداری بوش، دو بازخوانی را از یک نوردهی کوتاه با سطوح افزایش متفاوت ایجاد می کند. این ترکیب سنسور لنز، یک فریم محدوده دینامیکی بالا را بدون هیچگونه تاری HDR ایجاد می کند.

نتیجه یک دامنه دینامیکی افزایش یافته (تا 144 دسی بل) است که با حرکت بهینه سازی شده تا بالاترین سطوح جزئیات را در صحنه های چالش برانگیز در مناطق تاریک و روشن ثبت کند ، در حالی که تاری ناشی از حرکت اجسام را از بین می برد.

دوربین مداربسته بوش - شاخصه HDRX