دستگاه ضبط تصاویر Bosch

رکورد و سرور رکوردر بوش

دستگاه ضبط تصاویر Bosch مدل DIVAR IP all-in-one 7000 (Gen 4) یک راه حل کامل و حرفه ای ضبط و مدیریت تصاویر را برای حداکثر 256 کانال ارائه می دهد تا نیازهای در حال تغییر تأسیسات بزرگ مانند ساختمان های دولتی، ادارات، انبارها، تولید، سایت های توزیع و… را برآورده سازد. این دستگاه ضبط تصاویر Bosch، مدیریت تصاویر و عملیات ذخیره سازی را در یک دستگاه ترکیب می کند و یک VMS حرفه ای را در یک سیستم با اندازه متوسط ​​تا بزرگ یا به عنوان بلوک های ساختمان برای یک سیستم BVMS توزیع شده ارائه می دهد.

کاربران غیرمسلط به رایانه نیز می توانند به راحتی از این سیستم به لطف تنظیمات اولیه بسیار راحت BVMS استفاده کنند. همچنین DIVAR IP System Manager یک رابط کاربر پسند که یک نمای کلی از نرم افزار کاربردی نصب شده را ارائه می دهد که امکان ارتقای آسان نرم افزار را فراهم و کارایی را به حداکثر می رساند و در عین حال زمان خرابی را کاهش می دهد.

دستگاه ضبط تصاویر Bosch، افزونگی سخت افزاریِ قوی ای را ارائه می دهد که از نظر طراحی ایمن هستند و ابزار نظارتی برای مدیریت از راه دور دارند.

علاوه بر این، می توان دستگاه ضبط تصاویر Bosch را به راحتی با سیستم های امنیتی شخص ثالث ادغام کرد و راه حلی جامع و کاربر پسند برای ضبط و مدیریت تصاویر امنیتی ارائه کرد.

دستگاه ضبط تصاویر Bosch

عملکرد انعطاف پذیر برای تغییرات سیستم

رکوردر و سرور رکوردر بوش

سه حالت برای مدیریت طرح ها و تغییرات در سیستم موجود است. با فعال کردن حالت عملکرد BVMS، کاربران یک سیستم، ضبط و مدیریت کامل با استفاده از اجزا و خدمات اصلی BVMS و مدیریت ضبط تصاویر (VRM) دارند. این حالت، ویژگی های پیشرفته مدیریت تصاویر مانند مدیریت رویداد و زنگ هشدار را امکان پذیر می کند. هنگامی که سیستم در حالت عملیات VRM قرار دارد، می‌تواند بخشی از سیستم BVMS باشد و از اجزای اصلی و خدمات Video Recording Manager استفاده کند و از قابلیت‌های منحصر به فرد دوربین‌های بوش و راه‌حل‌های ضبط استفاده نماید. در حالت iSCSI، دستگاه ضبط تصاویر Bosch می‌تواند به عنوان تجهیز گسترش ذخیره‌سازی برای یک سیستم BVMS یا VRM که روی سخت‌افزارهای مختلف اجرا می‌شود، استفاده شوند.

فعال کردن مدیریت سیستم از راه دور

رکوردر و سرور رکوردر بوش

دستگاه ضبط تصاویر Bosch همه کاره ی DIVAR IP all-in-one از “مدیریت سیستم از راه دور” پشتیبانی می کند – یک سرویس منحصر به فرد از بوش که راهی ساده برای مدیریت، سازماندهی و نظارت بر سیستم های ویدئویی بوش در سراسر سایت ها از هر نقطه از جهان ارائه می دهد.

پس از فعال‌سازی، می‌توانید یک سرویس نظارت بر سلامت را اضافه کنید که بینش‌ها و اعلان‌های جامعی را ارائه می‌کند و به شما در مورد مشکلات احتمالی ضبط‌کننده تصاویر هشدار می‌دهد.

هنگامی که اجزای سخت افزاری مانند هارد دیسک، فن یا منبع تغذیه از کار بیفتند، سرویس نظارت بر سلامت یک اعلان ایمیل ارسال می کند. این قابلیت به شما امکان می دهد برای جلوگیری از مشکلات شدیدتر، مانند عدم ضبط یا از دست دادن فیلم ویدئویی، اقدام فوری انجام دهید.

*RSM(مدیریت سیستم از راه دور) یک سرویس پولی می باشد*

از حداکثر زمانِ کار اطمینان حاصل نمایید

سرور رکوردر و رکوردر بوش

دستگاه ضبط تصاویر Bosch

مشخصه هایی برای اطمینان از حداکثر زمان کار وجود دارد که عبارتند از:

افزونگی سخت افزاری

داده های ویدئویی در دستگاه ضبط تصاویر Bosch مدل  DIVAR IP all-in-one 7000 با RAID-5، RAID-5 به علاوه یک یدکی و RAID-6 محافظت می شوند.

این سیستم بر روی یک حافظه جامد (SSD) در پیکربندی RAID 1 ذخیره می شود که راه اندازی سریع سیستم و محافظت در برابر خرابی هارد دیسک را تضمین می کند.

این سیستم شامل یک منبع تغذیه داخلی 80 PLUS Titanium با قابلیت تعویض سریع است.

نظارت از راه دور از طریق رابط BMC iKVM، ارائه دسترسی و کنترل از راه دور فوری به DIVAR برای کاهش یا حذف نیاز به بازدید در محل برای مدیریت و نگهداری سیستم.

این دستگاه به یک قاب جلویی قابل قفل مجهز است تا از حذف تصادفی دیسک جلوگیری کند و سخت افزار شما را ایمن نگه دارد.

بهره برداری از تمام توان BVMS

سرور رکوردر و رکوردر بوش

دستگاه ضبط تصاویر بوش

به عنوان حالت اصلی عملیات برای همه واحدهای DIVAR IP all-in-one و BVMS یک سیستم ماژولار و انعطاف پذیر می باشد. این سیستم داده‌های تلفیقی را به‌گونه‌ای به اپراتورهای امنیتی ارائه می‌کند که به آن‌ها در گرفتن تصمیمات آگاهانه کمکم کند – بنابراین اپراتورها می‌توانند اقدامات درست را آغاز و پاسخی سریع برای بهبود امنیت و ایمنی ایجاد کنند. علاوه بر این، تضمین می کند که داده ها همیشه در دسترس و ایمن هستند. این حالت یک راه حل امنیتی پیشرفته ویدئویی IP را ارائه می دهد که مدیریت یکپارچه تصاویر دیجیتال، صدا و داده ها را در یک شبکه IP ارائه می دهد. این سیستم، دوربین‌ها و رمزگذارهای IP را به‌طور یکپارچه ترکیب می‌کند، مدیریت رویداد و زنگ هشدار، نظارت بر سلامت سیستم، مدیریت کاربر و اولویت را ارائه می‌دهد. این حالت با بهره گیری از قابلیت های منحصر به فرد دوربین های بوش و راه حل های ضبط، بهترین سیستم مدیریت تصاویر را برای دستگاه های نظارت تصویری بوش ارائه می دهد. این شامل اجزای Video Streaming Gateway برای ادغام دوربین های شخص ثالث می باشد. در ترکیب با دوربین‌های بوش مجهز به هوش مصنوعی، قابلیت جستجوی قانونی به اپراتورها اجازه می‌دهد تصاویر مناسب را از ساعت‌ها ویدیوی ذخیره‌ شده فورا بازیابی و صحنه را تجزیه و تحلیل کنند تا اپراتور بتواند سریع‌تر و کارآمدتر به تهدیدات احتمالی پاسخ دهد.

آموزش آنلاین و حضوری رایگان

دستگاه ضبط تصاویر Bosch

برای اطمینان از اینکه کاربران، دانش اولیه سیستم های ما را دارند، آموزش آنلاین و حضوری رایگان و آنلاین برای دستگاه ضبط تصاویر Bosch مدل DIVAR IP all-in-one ارائه می دهیم. آموزش ما دانش و مهارت های لازم را به ادغام کنندگانی که با همه محصولات و نرم افزارهای بوش کار می کنند ارائه می دهد. تست های انجام‌ شده توسط الکترو محافظ مهر نشان می‌دهد که تکنسین‌ها پس از اتمام دوره آموزشی در آکادمی ما کارآمدتر و مؤثرتر کار می‌کنند. نصابان آموزش دیده اتکای خود را به پشتیبانی فنی کاهش می دهند، زمان نصب را به حداقل می رسانند و اطمینان می دهند که پروژه ها سریع تر، روان تر و سودآورتر اجرا می شوند. پس از اتمام موفقیت آمیز آموزش، گواهینامه فنی را اعطا می کنیم که برای دریافت پشتیبانی پس از فروش ضروری است.

با دستگاه ضبط تصاویر همه کاره Bosch آشنا شوید

دستگاه ضبط تصاویر Bosch

دستگاه ضبط تصاویر بوش DIP-4420IG-00N

دستگاه ضبط تصاویر بوش مدل DIVAR IP all-in-one 4000

DIVAR IP all-in-one 4000 یک سیستم ضبط و مدیریت تصاویر برای حداکثر 32 کانال دوربین با ظرفیت ذخیره سازی تا 36 ترابایت (2×18 ترابایت) است.

دستگاه ضبط تصاویر بوش DIP-6040-00N

دستگاه ضبط تصاویر بوش مدل DIVAR IP all-in-one 6000

DIVAR IP all-in-one 6000 یک سیستم ضبط و مدیریت تصاویر در یک واحد رک جمع و جور است. 64 کانال دوربین با حداکثر ظرفیت ذخیره سازی 72 ترابایت (4×18 ترابایت) ارائه می دهد و از RAID 5 پشتیبانی می کند.

دستگاه ضبط تصاویر بوش مدل DIP-7080-00N 2U

دستگاه ضبط تصاویر بوش مدل DIVAR IP all-in-one 7000 2U

DIVAR IP all-in-one 7000 2U یک سیستم ضبط و مدیریت تصاویر 2 یونیت با پشتیبانی از RAID 5 و RAID 6 برای حداکثر 256 کانال دوربین با 12 هارد دیسک داخلی و حداکثر ظرفیت ذخیره سازی 216 ترابایت است.

دستگاه ضبط تصاویر بوش مدل DIVAR IP all-in-one 7000 3U

دستگاه ضبط تصاویر بوش مدل DIVAR IP all-in-one 7000 3U

DIVAR IP all-in-one 7000 3U یک سیستم ضبط و مدیریت تصاویر 3 یونیت با پشتیبانی از RAID 5 و RAID 6 برای حداکثر 256 کانال دوربین با 16 هارد دیسک داخلی و حداکثر ظرفیت ذخیره سازی 288 ترابایت است.

استعلام موجودی و قیمت دوربین مداربسته بوش

دستگاه ضبط تصاویر Bosch

برای اطلاع از قیمت دوربین مداربسته بوش (Bosch) و دریافت پیش فاکتور با مشاوران ما در مجموعه الکترو محافظ مهر تماس حاصل فرمایید :

021-88567426

021-88085933