• الکترو محافظ مهر - دوربین مداربسته بوش

چرا دوربین مداربسته Bosch ؟

دوربین مداربسته Bosch

دوربین مداربسته Bosch برترین کیفیت تصاویر تا رزولوشن 4K Ultra HD را به همراه شاخصه های ابداعی خود اعم از شاخصه Starlight (ارائه تصاویر رنگی در پایین ترین لوکس نوری)، شاخصه IDNR (کاهش شدید پهنای باند مصرفی و حجم ذخیره سازی)، شاخصه Intelligent Video Analytic (آنالیز هوشمند تصاویر با بیش از 40 نوع عملکرد) ارائه می نماید.

ارائه تصاویر دقیق

یکی از چالش های مهم در مناطق بزرگ و پر جمعیت (مانند شهرها یا استادیوم های ورزشی) ارائه تصاویر موثر و شناسایی سوژه ها در فواصل مختلف می باشد. دوربین مداربسته Bosch می تواند تصاویر رنگی در پایین ترین لوکس نوری و یا کامل ترین تصاویر در محیط های با شرایط نوری متفاوت ارائه نماید. ابداعات منحصر به فرد بوش در زمینه سیستم های نظارت تصویری شامل تکنولوژی های ویژه ایست که این امکان را فراهم می نماید تا بهترین تصاویر را ارائه نماید.

راه حل 4K Ultra HD

راه حل 4K Ultra HD بوش امکان پوشش مناطق بزرگ و شناسایی جزئیات در فواصل زیاد را فراهم می نماید. این قابلیت تلفیقی از فریم ریت های بالا و حساسیت به نورِ عالی می باشند. این شاخصه بوش ارائه می نماید :

– بیشترین جزئیات به همراه آنالیز هوشمند تصاویر

– دید وسیعی از محیط به همراه تمرکز چندگانه بر روی تصویر

– توانایی تمرکز بر روی جزئیات بدون از دست دادن تصویر بزرگتر

شاخصه Starlight

شاخصه استارلایت یک استاندارد طلایی در ارائه بهترین تصاویر در حداقل نور می باشد. این قابلیت به همراه آنالیز هوشمند تصاویر باعث ارائه تصاویری موثر و تمیز بدون در نظر گرفتن شرایط نوری در تمام روز می شود. دوربین های دارای ویژگی استارلایت می توانند :

– به طور قابل توجهی سطح امنیت را بهبود بخشند.

– ارائه کامل ترین تصاویر در پایین ترین لوکس نوری (0.0069)

– ارائه تصاویر در تاریکی مطلق (نور ستاره ها)

تصویر برداری حرارتی

هنگامی که دید به دلیل روشنایی ضعیف، دود یا تاریکی کامل محدود می شود، راه حل های حرارتی بوش، دنیایی متفاوت را ایجاد می کند. طراحی شده برای استفاده در محیط بیرونی، این دوربین ها انرژی حرارتی نامرئی را که از اشیاء و ساختمان ها اشاعه می شوند را جذب می کنند و آن را به تصاویر حرارتی مرتبط با بالاترین کیفیت تبدیل می کنند، حتی در مکان هایی که برگ یا بوته زمینه دید دوربین را مسدود می کند. دوربین های حرارتی ارائه می دهند:

– تعبیه شدن قابلیت آنالیز هوشمند تصاویر به عنوان یک استاندارد

– آنالیز محتوای تصاویر تا فواصل زیاد حداکثر 762 متر

– تشخیص سریع که باعث افزایش قابلیت اطمینان می گردد.

– سطح بالایی از امنیت برای برنامه های کاربردی مهم (حفاظت محیط پیرامون، زیرساخت های حیاتی، ساختمان های دولتی، پل ها)

راه حل های حداکثری

دوربین مداربسته Bosch اقدامات حداکثری برای توسعه خانواده سری MIC IP که دوربین های متحرک با قویترین بدنه برای استفاده در هر شرایط محیطی می باشند را پیش رو گرفته است. بنابراین بدون در نظر گرفتن شرایط سخت محیطی عملیات تصویربرداری به صورت 24/7 صورت می گیرد. بدنه های مستحکم فلزی و پرداخت شده ی دوربین های MIC می توانند بدترین شرایط محیطی را تحمل و در برابر خوردگی ها مقاومت بسیار بالایی داشته باشند(ISO 12944 C5M). دوربین های سری MIC می توانند در شرایط محیطی ذیل تصاویر بی نقص ارائه دهند :

– باد شدید، باران، مه، گرد و غبار و رطوبت 100% (استانداردهای IP68 و NEMA 6P)

– درجه حرارت از 40- تا 65+

– ارتعاشات شدید (IEC60068)

– ضربات شدید (IK10)

قابلیت Starlight در این دوربین ها، ارائه بهترین تصاویر رنگی در موقعیت های نوری متفاوت را تضمین می نماید. همچنین در لوکس نوری صفر (تاریکی مطلق)، IR LED (مورد اختیاری) در دوربین های سری MIC IP 7000i و دوربین حرارتی (Thermal) در دوربین های سری MIC IP fusion 9000i امکان ارائه دقیق ترین جزئیات در تصاویر را فراهم می نماید.

ارائه تصاویری دقیق در هر زمان

نوسانات نور پس زمینه و نور جلو ممکن است تصاویر امنیتی شما را خراب کند. همچنین این می تواند به عنوان یک چالش برای تشخیص جزئیات در نقاط تلاقی تاریک و روشن باشد. برای رسیدن به تصاویری کامل با جزئیات دقیق، دوربین مداربسته Bosch دارای قابلیت HDR به صورت هوشمند با محدوده دینامیکی تا 120dB می باشد. قابلیت IAE به طور خورکار و هوشمند نوردهی دوربین را تنظیم می کند. این قابلیت جبران نور فوق العاده را فراهم می کند و غلظت باور نکردنی نور پس زمینه را به صورت خودکار با تغییر شرایط نور مطابقت می دهد.

مه زدایی هوشمند

تکنولوژی مه زدایی هوشمند دوربین مداربسته Bosch این تضمین را می دهد که دوربین در هنگام مشاهده تصاویر مبهم مه آلود یا با کنتراست کم، تصاویر با کیفیت و دقیق ارائه دهد. اگر دوربین مه را تشخیص دهد، کنتراست تصویر به صورت خودکار برای بهبود دید تنظیم می شود. به محض برگشت به شرایط طبیعی، تنظیمات دوربین به طور خودکار دوباره تنظیم می شود.

دوربین مداربسته Bosch

مدیریت هوشمند پهنای باند

پیشرفت های سریع در فناوری، صنعت نظارت تصویری را به سمت میدان داده های بزرگ سوق می دهد. رزولوشن بالاتر، نرخ فریم بالاتر، محدوده دینامیکی عالی و حساسیت نور بهتر برای گرفتن تصاویری است که می تواند افراد یا اشیا را برای شواهد غیرقابل انکار – هرآنچه در روز یا شب است – تشخیص دهد. مقدار داده ها طی دقیقه افزایش می یابد. این داده های افزایش یافته باید به طور موثر در کنار هزینه های سرویس و نگهداری و تعمیرات بدون اینکه کیفیت تصویر را کاهش دهد یا آن را کم اهمیت تر سازد مدیریت شود. در مجموعه بوش با تکیه بر تخصص های داخلی ارائه کارآمدترین نرخ پهنای باند با کمترین نیازهای ذخیره سازی و فشار شبکه به عنوان یک هدف مهم در نظر گرفته شده است. راه حل های مدیریت داده ایی بوش شامل :

– کاهش هوشمند نویزهای تصویری (IDNR)

– استریم هوشمند

– آخرین فرمت فشرده سازی H.265

– مدیریت ضبط تصاویر

صحنه های ساکن با کمترین و یا بدون هیچ گونه حرکتی بدون در نظر گرفتن زمان در طی روز نیاز به پهنای باند پایینی دارد. با تشخیص هوشمند بین نویز تصاویر و اطلاعات مربوطه مانند حرکت کردن، می توان میزان پهنای باند مصرفی را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

– قابلیت IDNR باعث کاهش نویز تصاویر قبل از رمزگذاری می شود(Encoding)

– جریان هوشمند (Intelligent Streaming) تنظیمات رمزگذار را براساس سطح حرکت برای رسیدن به کارایی بیشتر بیت ها تنظیم می کند

– هر دو قابلیت هوشمند فوق باعث کاهش هوشمند نویز در هنگام گرفتن تصویر می شود

– پهنای باند مصرفی پایین به هیچ عنوان باعث خراب شدن کیفیت تصاویر نمی شود.

مدیریت هوشمند داده ها

اضافه شدن فرمت تصاویر H.265 به قابلیت های فوق باعث کاهش شدید پهنای باند تا 80 درصد می گردد که این امر به خودی خود سبب کاهش هزینه های بالاسری شبکه و ذخیره سازی می گردد. عملیات نظارت تصویری شما نیاز دارد که بدون هیچ گونه مشکلی فعال باشد. این بدین معناست که مدیریت داده ها عملی سخت و مشکل است و دقت بسیاری را می طلبد.

مدیریت ضبط تصاویر

مدیریت ضبط تصاویر (VRM) باعث آسان نمودن مدیریت حجم بسیاری از داده های تصویری با قابلیت اطمینان بالا و در پی آن کاهش هزینه ها می گردد. این قابلیت، دوربین را قادر می سازد جریان داده های مربوطه را به طور مستقیم به دستگاه های ذخیره سازی موجود بدون استفاده از سرورهای شبکه انتقال دهد.

امنیت اطلاعات

ما در یک دنیای بسیار پیچیده و متصل به هم زندگی و کار می کنیم. در این وضعیت به یک رویکرد پیچیده برای امنیت داده ها نیاز است. بوش راه حل های end-to-end را پیشنهاد می دهد که هر چیزی از دوربین ها، سرورها، کلاینت ها و دستگاه های ذخیره ساز گرفته تا پروتکل های شبکه و زیرساخت های استاندارد را تحت پوشش قرار می دهد. دوربین Bosch با استفاده از یک رویکرد چهار مرحله ایی امنیت داده ها را به سطح بالایی رسانده است

– با اعتبار دادن هر مولف در شبکه، یک ارتباط ایمن ایجاد می کنیم

– ما داده ها را با رمزگذاری در سطح سخت افزاری از دست هکرها ایمن می کنیم

– ما راه های آسان برای مدیریت سطح دسترسی ارائه می دهیم که این اطمینان حاصل گردد تا افراد مجاز به اطلاعات شما دسترسی دارند

– ما با راه حل های کلید در دست زیرساخت های ایمن و مطمئن را پیشنهاد می دهیم

آنالیز هوشمند تصاویر

دوربین مداربسته Bosch

آنالیز هوشمند تصاویر

آنالیز تصاویر یکی از ابزارهای مهم برای بهبود سطح امنیت و در کنار آن بهبود کسب و کار می باشد. این عمل در واقع به عنوان “مغز” یک سیستم امنیتی می باشد که با استفادده از ابرداده ها برای اضافه نمودن حس و ساختار به ضبط تصاویر عمل می کند. در واقع هر دوربین تحت شبکه، هوشمند می گردد که باعث قابل درک شدن تصاویر و ارائه هشدارهای مربوطه به اپراتور در صورت تخطی از هرگونه عملکرد تعریف شده در آنالیزگر تصاویر می شود.

در بوش ما بر این باوریم که هر کسب و کاری برای استفاده از این تکنولوژی در پی بهبود کسب و کار و بالا بردن سطح امنیت بدون نیاز به پرداخت وجوه اضافه، اجازه استفادده داشته باشد. به همین دلیل اکثر دوربین Bosch دارای قابلیت آنالیز هوشمند تصاویر به صورت استاندارد هستند. آنالیز هوشمند تصاویر یک راه حل ایده آل برای کسب و کارهای کوچک و متوسط،فروشگاه های خرده فروشی بزرگ، ساختمان های تجاری، انبارهای کالا و … می باشد. این در واقع بدین معناست که می توانید با بازیابی سریع اطلاعات از تصاویر ذخیره شده و سری هشدارهای سیستم، به اطلاعات مورد نیاز دست پیدا کنید. آنالیز تصویری هوشمند در این دوربین ها شامل مواردی مانند : شمارنده افراد(نرخ ورودی و خروجی به محل مورد نظر) ، اعلام هشدار تنظیم صف(به عنوان مثال در پای صندوق فروشگاه ها و مراکز خرید)، اجرای مقررات ایمنی و بهداشتی و … می باشد.

آنالیز هوشمند تصاویر در Bosch برای تمامی مراکز مانند : فرودگاه ها، ساختمان های دولتی، مراکز کنترل ترافیک شهری، مرزها، مناطق و نفت و گاز و … برنامه های خاص خود را ارئه میدهد. در بوش امکان خطا در آنالیزگر تصاویر به نزدیک صفر رسیده است (شناسایی بین عوامل واقعی و طبیعی مانند : برف و باران، باد(تکان دادن درخت ها)، تگرگ و سراب) و این باعث افزایش قابلیت اطمینان در این قابلیت می گردد.

ارتباط با ما

بوش با ارائه راه حل های جامع و با تکیه بر تجارت بالا و ابداعات منحصر به فرد خود باعث بهبود کسب و کار و امنیت کامل مجموعه شما می گردد. همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا به روزترین متدهای امنیتی با محصولات Bosch به شما پیشنهاد گردد. تنها یکبار انتخاب کافیست تا مشتری دائمی محصولات دوربین مداربسته Bosch شوید.

شرکت الکترو محافظ مهر به عنوان نمایندگی دوربین بوش در ایران و به عنوان یک مشاور و پیمانکار Total Solution امکان فراهم نمودن سیستم های نظارت تصویری Bosch با بالاترین موجودی و کمترین هزینه را مهیا می کند.

: Tell us

933 85 021-880