دوربین مداربسته Bosch – دوربین های متحرک

همانند دیگر دوربین های تحت شبکه Bosch، دوربین های متحرک تحت شبکه نیز سطح بالایی از امنیت را با دقت و جزءیات دقیق ارائه می دهند. همچنین آنالیز هوشمند تصاویر به عنوان یک استاندارد در تمامی دوربین های متحرک Bosch تعبیه شده اند.

صنعت امنیتی و نظارتی طی چند سال اخیر در یک “مسابقه پیکسلی” بوده است. این سطح از جزئیات است که مجموعه را نسبت به شرکت های رقیب متمایز می کند. اگر ما در نظر داریم که “جزئیات” تمام آن چیزی است که می خواهیم، بسیار مهم است که پرسنل امنیتی بتوانند تمامی اطلاعات را با جزئیات دقیق مشاهده نمایند تا در سریعترین زمان ممکن در مورد اتفاق مورد نظر واکنش نشان داده و تصمیم گیری نمایند. سطح جزئیات در شناسایی افراد یا ارائه شواهد به طور غیر قابل انکاری مهم است. حال اگر یک سوژه متحرک از میدان دید دوربین خارج شود چه اتفاقی می افتد؟؟؟

سری دوربین های متحرک Bosch جواب این سوال می باشد. این دوربین ها توانایی پیدا و دنبال کردن سوژه (چه ثابت و چه در حال حرکت) را تا شعاع وسیعی دارا می باشند. بگذارید بیشتر در مورد فواید آنالیز هوشمند تصاویر در کنار کیفیت عالی تصاویر در کسب و کارهای متفاوت برای شما شرح دهیم. این شاخصه بیش از 40 نوع عملکرد متفاوت را شامل می شود که باعث به حداکثر رساندن امنیت در منطقه تحت پوشش خود می گردد. به عنوان مثال برای پارکینگ ها مواردی مانند تطبیق مقررات ترافیکی، مناطق پارک ممنوع یا توقف ممنوع، تشخیص حرکت در خلاف جهت مسیر اصلی، ازدحام بیش از حد وسایل نقلیه در گیت ورود یا خروج می تواند کمک شایانی به کنترل ترافیک و نظم پارکینگ ها نماید. با شاخصه آنالیز هوشمند تصاویر انقلابی در صنعت دوربین ها مداربسته و نظارتی رخ داده است که این بخش را به چیزی بیش از ارائه یک تصویر سوق می دهد.

آنالیز هوشمند تصاویر، فراتر از امنیت

رشد آینده به وسیله امکانات و ابداعات جدید اتفاق خواهد افتاد. چگونه می توان سطح امنیت را بهبود بخشید؟ چه چیز دیگری می توان از دادده های برآمده از راه حل های نظارت تصویری استخراج نمود؟ در این راستا دوربین های سری AUTODOME IP starlight 7000 HD امکانااتی منحصر به فرد ارائه می دهد، تکنولوژی Starlight به همراه شاخصه آنالیز هوشمند تصاویر بدون نیاز به روشنایی (ارائه تصویر رنگی در لوکس نوری 0.0077). دوربین های AUTODOME STARLIGHT در لوکس نوری بسیار پایین، در جایی که دیگر دوربین ها تصاویر سیاه و سفید منتشر می کنند، تصاویر رنگی ارائه می دهند. این امر به طور قابل ملاحظه ایی سطح امنیت را بهبود می بخشد به گونه ایی که کاربران می توانند در لوکس نوری 0.0077 تصاویر رنگی دریافت نمایند. از دیگر ویژگی ها می توان به ردیابی هوشمند سوژه اشاره نمود که شما می توانید با یک کلیک ساده، آلارم دستگاه را فعال نمایید تا به محض مشاهده سوژه در منطقه ممنوعه به شما هشدار داده و اقدامات لازم را انجام دهید. این دوربین با داشتن استاندارد NEMA-TS2 به عنوان یک گزینه عالی برای نظارت و کنترل ترافیک شهری می تواند در نظر گرفته شود، همانگونه که بیشترین آمار استفاده در مراکز کنترل ترافیک سراسر ایران را دارا می باشد.

دوریبن های سری AUTODOME IP 4000i & 5000i نیز از شاخصه آنالیز تصاویر بهره می برند. این دورین ها قادرند هرآنچه که مشاهده می کنند درک کرده و هر لحظه که تهدید به وجود آید به شما هشدار دهند. این دوربین ها حتی در زمان بیکاری (موتور دوربین ثابت باشد) هم می توانند آمار جالبی مانند شمارش نرخ ورود و خروج افراد به یک منطقه خاص تعریف شده و یا کمک به مقررات ایمنی و بهداشتی (HSE) مانند مسدود شدن راه خروج ماشین اورژانس ارائه دهند.

شاخصه آنالیز هوشمند تصاویر در این دوربین ها، به مدیریت امنیت مجموعه بسیار کمک می کند. این شاخصه ها بسیار انعطاف پذیر بوده و با شخصی سازی هر عملکرد می توانید به بهبود امنیت مجموعه تان کمک کنید.

کیفیت تصویر

آنالیز هوشمند تصاویر زمانی کارآمد هستند که بتوان کیفیت تصویر عالی دریافت نمود. سری دوربین های متحرک Bosch گزینه های گوناگونی متناسب با نیازها و بودجه های مختلف ارائه می دهند.

دوربین مداربسته Bosch سری AUTODOME IP 4000i تلفیقی از زیبایی ظاهری و هملکرد را ارئه می دهد. طراحی شده برای محیط های داخلی به گونه ایی که به طور کامل می تواند در سقف جای بگیرد و تمامی سوژه ها را با کیفیت 1080P و 60 فریم در ثانیه تا فاصله 88متری (12x Optical Zoom) شناسایی کند.

دوربین مداربسته Bosch سری AUTODOME IP 5000i به گونه ایی طراحی و ساخته شده اند که می توانند برای محیط های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار گیرند. این دوربین می تواند تمامی سوژه ها را با کیفیت 1080P و 60 فریم در ثانیه تا فاصله 190 متر (30x Optical Zoom) حتی در شرایط نوری چالش برانگیز شناسایی نماید.

دوربین مداربسته Bosch سری AUTOME IP 5000i IR به لطف بهره بردن از IR LED قدرتمند با بُرد 180 متر، دوربینی مناسب برای محیط هایی تاریک (تاریکی مطلق) می باشد. این دوربین تمامی سوژه ها را با کیفیت 1080P و 60 فریم در ثانیه تا فاصله 190 متر (30x Optical Zoom) شناسایی می کند.

دوربین مداربسته Bosch سری AUTODOME IP starlight 7000 HD با به همراه داشتن تکنولوژی Starlight و کیفیت تصاویر 1080P با س30 برابر بزرگنمایی اپتیکال، امکان ضبط تصاویر رنگی در کمترین لوکس نوری (تا 0.0077) فراهم می کند. به لطف نرخ فریم تصویری بالا و سرعت بالای چرخش موتور PAN-TIL تمامی سوژه های متحرک قابل شناسایی و ردیابی هستند. این دوربین از 120dB برای محدوده دینامیکی (WDR) بهره می برد که باعث ارائه بهترین تصویر در مناطق با طیف نوری چالش برانگیز می شود. دارا بودن استانداردهای IK10 و IP66 از دیگر ویژگی های این محصول می باشد که می تواند در گستره دمایی 40- الی 60+ کارکرد بی نقصی داشته باشد.

مدیریت هوشمند پهنای باند و امنیت داده ها

دوربین های سری AUTODOME IP 4000i, 5000i & 5000i IR از شاخصه IDNR (مدیریت هوشمند پهنای باند) به همراه فرمت فشرده سازی H.265 و دوربین سری AUTODOME IP starlight 7000 HD نیز از شاخصه IDNR به همراه فرمت فشرده سازی H.264 بهره می برند. این باعث می شود تا کاهش 80 درصد حجم اشغالی پهنای باند و حجم مصرفی را داشته باشیم. همچنین میان دوربین ها و سرور به طور کامل ایمن سازی شده است تا از نفوذپذیری غیر مجاز جلوگیری نماید.