دوربین MIC بوش – سیستم حمل و نقل هوشمند

دوربین MIC بوش

عملکرد قابل اعتماد در پروژه های حمل و نقل هوشمند

دوربین MIC بوش هوشمندانه ترین سرمایه گذاری برای سیستم های حمل و نقل هوشمند هستند. این دوربین ها ویژگی های نوآورانه ای را ارائه می دهند که قابلیت اطمینان و دوام را با کمترین نرخ تعمیر و نگهداری تضمین می کند. کاهش هزینه کل و بهبود پایداری از عوامل مهم جهت استفاده در سیستم های ITS می باشد.

چرخ دنده های تمام فلزی و محکم

– مقاومت بیشتر در برابر ضربه و لرزش

– عمر عملیاتی طولانی تر در مقایسه با دوربین های دارای چرخ دنده های پلاستیکی و تسمه های لاستیکی

– بهره گیری از موتور MAXON MOTOR سوئیس که یکی از برترین تولید کنندگان Brushless DC motors در دنیا می باشد.

سیستم لرزه گیر منحصر به فرد

– افزایش دقت درموقعیت یابی و ردیابی

– بهبود عملکرد تثبیت کننده تصویر اپتیکال در هنگام نصب دوربین ها بر روی دکل ها

موقعیت یابی منحصر به فرد

دوربین ها هرگز نیاز به کالیبراسیون مجدد ندارند. در صورت قرار گرفتن در معرض ضربه شدید یا نیروی خارجی، مانند بادهای شدید، دوربین هرگز موقعیت خود را از دست نمی دهد و با دقت بی سابقه ای به تنظیمات از پیش تعیین شده باز می گردد.

دوربین مداربسته Bosch

مناسب برای سیستم های حمل و نقل هوشمند

دوربین MIC بوش

تمامی دوربین‌های MIC بوش دارای امکاناتی هستند که برای ارائه بالاترین کیفیت و تصاویر ویدیویی مرتبط – صرف نظر از شرایط نوری، زمان یا حرکت اجسام، لازم است. از آنجایی که این دوربین ها برای آینده کاملا آماده هستند، می توانید برای سال های پیش رو برای بازگشت سرمایه خود به آنها اعتماد کنید.

دوربین MIC inteox 7100i بر روی پلتفرم باز INTEOX اجرا می‌شود و راه‌حل‌های سفارشی ITS را با Traffic Detector‌های مبتنی بر شبکه عصبی داخلی امکان‌پذیر می‌کند. دوربین‌ MIC inteox 7100i برای ITS با قابلیت‌های طبقه‌بندی پیشرفته‌اش، راه‌حل‌های تشخیص خودکار حادثه و ضبط داده‌ها را هدایت می‌کند. این دوربین ها دارای ویژگی های زیر هستند:
▶ وضوح 2 مگاپیکسل یا 4K UHD
▶ فناوری Starlight برای ثبت جزئیات رنگ حتی زمانی که سطح نور تقریباً به صفر می رسد
▶ دارای IR LED با پرتاب نور بالا (به صورت آپشنال)
▶ پشتیبانی NTCIP

 

دوربین های MIC بوش : یک راه حل اثبات شده

پروژه های زیرساختی بسیار هزینه بر هستند. با در نظر گرفتن کل هزینه مالکیت برای سیستم های حمل و نقل هوشمند، سرمایه گذاری سخت افزاری باید عامل مهمی در فرآیند تصمیم گیری باشد. تعمیر و نگهداری، تعمیر یا تعویض دوربین ها هزینه ها را در طول عمر سیستم افزایش می دهد، خطر ایمنی را برای پرسنل تعمیر و نگهداری ایجاد می کند و ممکن است بر درک عمومی از موفقیت پروژه تأثیر بگذارد.
در سرتاسر جهان، مشتریان برای عملکرد پایدار در شرایط چالش برانگیز جاده، به دوربین‌های MIC متکی هستند. برای پروژه بعدی ITS خود به دوربین های MIC اعتماد کنید و روی یک راه حل اثبات شده سرمایه گذاری هوشمندانه انجام دهید.

سیستم حمل و نقل هوشمند بوش