نسل جدید دوربین متحرک Bosch

دوربین مداربسته Bosch مدل AUTODOME 7100i

نسل جدید دوربین متحرک Bosch به مدل AUTODOME 7100i (IR) دارای بسته IVA Pro هستند، مجموعه‌ای تخصصی از تجزیه و تحلیل ویدیویی خاص، برنامه‌ای که طبقه‌بندی دقیق و قابل اعتمادی را برای نظارت بر شهر، نظارت بر ترافیک و تشخیص پیرامونی در فواصل طولانی ارائه می‌دهد. این دوربین ها علاوه بر افزایش قابلیت اطمینان، به یک سیستم موقعیت یابی منحصر به فرد مجهز شده اند. دوربین ها همیشه موقعیت خود را حفظ می کنند و با وجود قطع برق، نیروی بیش از حد و لرزش، تصاویر ثابتی را ارائه می دهند. برای اطمینان از ثبت داده‌های مرتبط به صورت 24 ساعته، مجموعه دوربین AUTODOME 7100i (IR) رزولوشن‌های 1080p و 4K ultra-HD، فناوری Starlight و مدل‌های اختیاری همراه IR را ارائه می‌دهد. برای صرفه جویی در زمان با ارزش و در عین حال حفظ استانداردهای ایمنی، دوربین ها از مفهوم نصب آسان استفاده می کنند و نیازی به کالیبراسیون برای تشخیص شخص یا وسیله نقلیه ندارند.

قابل اعتماد

به لطف یادگیری عمیق همراه با کیفیت تصویر بالا و طراحی سخت افزاری جدید و قابل اعتماد، از تشخیص، ردیابی و طبقه بندی وسایل نقلیه و افراد اطمینان حاصل کنید. عملکرد عالی تصویربرداری 24 ساعته در فضای باز، حتی در نورهای چالش برانگیز داشته باشید.

کارآمد

به طور قابل توجهی هشدارهای کاذب و زمان و هزینه، (به عنوان مثال، نظارت بر صحنه های ترافیکی توسط اپراتورها) را کاهش دهید. برنامه های دوربین را با تجزیه و تحلیل های ویدئویی سفارشی گسترش دهید و جریان های درآمدی جدیدی برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

بدون دردسر

نصب سریع، ایمن و آسان با مفهوم نصب ساده و ثبت شده جدید

پایدار

دوربین مداربسته بوش AUTODOME 7100i (IR) کاملاً بدون PVC هستند. مصرف انرژی و اثر کربن را می توان با دسترسی و نگهداری از راه دور کاهش داد.

مورد اعتماد

سیستم ها و داده های ویدیویی حساس را با بالاترین سطح امنیت و کیفیت، ایمن نگه دارید.

یکپارچه سازی بی نقص

به لطف ادغام یکپارچه با سیستم‌های مدیریت ویدیوی پیشرو، از داده‌های IVA Pro برای برنامه‌نویسی زنگ هشدار یا ضبط مبتنی بر رویداد استفاده کنید.

دوربین متحرک Bosch مدل AUTODOME 7100i (IR)

ترافیک و جمعیت را به صورت هوشمند کنترل کنید

هنگام نظارت بر ترافیک و جمعیت، می خواهید جریان ترافیک را درک کنید، به عنوان مثال. دانستن زمان‌های اوج شلوغی و ترافیک و همچنین اینکه در هر زمان معین چند نفر در یک منطقه خاص هستند و مردم چگونه حرکت می کنند و کجا جمع می شوند که می‌تواند منجر به موقعیت‌های ناامن‌تر شود.

IVA Pro Traffic و IVA Pro Intelligent Tracking (در دسترس از طریق مجوز) تضمین می کنند که شما در صحنه های ترافیکی شلوغ، شناسایی قابل اعتماد، دقیق و جمع آوری داده های جامع دارید.

  • طبقه بندی دقیق انواع وسایل نقلیه (و افراد) با IVA Pro Traffic
  • ردیابی خودکار قابل اعتماد و قوی با IVA Pro Intelligent Tracking

آلارم های ناخواسته را به حداقل برسانید

این قابلیت به شما امکان می‌دهد از داده‌های بیشمار برای درک جریان حرکت، برنامه‌ریزی برای دوره‌های اوج شلوغی و ترافیک، و اقدام فوری برای حل و فصل موقعیت‌های ترافیکی شلوغ برای مدیریت موثرتر و افزایش ایمنی استفاده کنید.

حفاظت پیرامونی

در امنیت پیرامونی، دسترسی به جزئیات با وضوح عالی برای شناسایی اشیاء مورد نظر و حفظ آگاهی موقعیتی مهم است. یا برای تأیید بصری در زمان واقعی یا جستجوی قانونی. دوربین‌ متحرک Bosch مدل AUTODOME 7100i (IR) دقیقاً به لطف تصویربرداری با وضوح بالا (تا 4K ultra HD) همراه با شاخصه Starlight، شصت فریم در ثانیه، محدوده دینامیکی بالا و زوم  40 برابری ارائه می‌دهند.

علاوه بر این، IVA Pro Perimeter (به صورت استاندارد تعبیه شده) برای نظارت محیطی ایده آل است، زیرا:

تشخیص زودهنگام را در صحنه های چالش برانگیز در فضای باز ارائه می دهد

حتی می تواند خزیدن و غلتیدن را تشخیص دهد

همچنین طراحی توپی شکل دوربین باعث افزایش دید دوربین در خطوط افقی و عمودی می گردد.

نسل جدید دوربین متحرک Bosch به مدل (AUTODOME 7100i (IR برای کاربردهای امنیتی سطح بالا ساخته شده اند. با طراحی کاملاً جدید، این دوربین ها دارای یک قالب توپی شکل هستند که باعث می شود هیچ موقعیتی هرگز از دست نرود و به طور قابل توجهی قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد.

دوربین‌های (AUTODOME 7100i (IR شامل بسته جدید (Intelligent Video Analytics Pro (IVA Pro برای بهبود امنیت و انعطاف‌پذیری حداکثری هستند. IVA Pro تجزیه و تحلیل های خاص را برای نظارت بر ترافیک، امنیت پیرامونی، تشخیص نفوذ پیشرفته و همچنین بینش های تجاری تولید می کند. (AUTODOME 7100i (IR به صورت استاندارد با IVA Pro Buildings و Perimeter بر اساس یادگیری عمیق عرضه می شود.

IVA Pro Buildings برای تشخیص نفوذ پیشرفته در داخل و اطراف ساختمان ها ایده آل است. حتی در بدترین شرایط آب و هوایی، IVA Pro Perimeter برای تشخیص نفوذ در مسافت های طولانی در محیط های پیرامونی، تأسیسات و فرودگاه ها مناسب است. IVA Pro Traffic و IVA Pro Intelligent Tracking را می توان از طریق خریداری لایسنس تهیه نمود. این بسته های تحلیلی از استراتژی هایی پشتیبانی می کند که تحرک، ایمنی و استفاده کارآمد از جاده ها را افزایش می دهد. این دوربین ها با پشتیبانی از تصاویر با کیفیت بالا، سهولت نصب و ضمانت 2 ساله، برای کاربردهای امنیتی سطح بالا مناسب هستند.

با (Intelligent Video Analytics Pro (IVA Pro، هوش مصنوعی جدیدی را به دوربین‌های امنیتی ویدیویی خود اضافه می‌کنیم.

دوربین متحرک Bosch