دوربین های سری IP3000i بوش

نمایندگی دوربین بوش در ایران

توسعه نظارت تصویری هوشمند به کسب و کارهای خُرد

دوربین های IP3000i تمام مزایای اصلی را که از بوش انتظار دارید ارائه می دهد. آنها برای عملکرد با کیفیت بالا و 7/24 با طیف وسیعی از ویژگی های نظارتی قابل اعتماد ساخته و برای نصب راه اندازی آسان طراحی شده اند.

دوربین مداربسته بوش – سری IP3000i

آنالیز هوشمند تصایر به عنوان یک اصل

دوربین های IP3000i چیزی را ارائه می دهند که بازار قبلاً در چنین دوربین هایی با قیمت رقابتی ندیده است. آنالیز هوشمند تصاویر به عنوان یک استاندارد تعریف شده در دوربین ها، امکانات جدیدی را برای برنامه های IoT و ضبط هوشمند داده‌ها باز می‌کند که به بهبود امنیت و حتی فراتر از آن با ویژگی‌های تجزیه و تحلیل ویدیویی مانند شناسایی خروجی‌های اضطراری مسدود شده یا اعلان صف کمک می‌کند. راه حل های هوشمندی که تاکنون برای مشتریانی که به دنبال راه حل نظارت تصویری مقرون به صرفه هستند در دسترس نبوده اند.

الکترو محافظ مهر نمایندگی دوربین بوش

پیش از این، آنالیز تصاویر تنها در سری های IP4000i به بالا بود اما از آنجا که فلسفه بوش بر ارائه سیستم های هوشمند برای همه می باشد پس این شاخصه به صورت پیش فرض در تمامی دوربین های بوش از جمله دوربین های سری IP3000i پیاده گردید.

Essential Video Analytics کاملاً برای این برنامه‌های کوچک‌تر مناسب است، زیرا می‌توان از آن برای تشخیص نفوذ پیشرفته مانند شناسایی فردی که وارد یک میدان از پیش تعریف‌شده، پرسه زدن یا جا گذاشتن یک شیء در پشت خود می‌شود، استفاده کرد. یکی دیگر از موارد استفاده Essential Video Analytics این است که می توان از آن برای اعمال خروج های مسدود شده شناسایی شده یا تجزیه و تحلیل رفتار از جمله شمارش افراد استفاده کرد که می تواند برای بهبود خدمات مشتری استفاده شود. بنابراین علاوه بر قیمت رقابتی، دوربین‌های IP3000i ارزش بیشتری برای کسب‌وکارها می‌افزایند.

الکترو محافظ مهر نمایندگی دوربین بوش

یک نمونه کامل

دوربین های سری IP3000i یوش در چهار مدل و شکل ارائه می شوند که هر چهار مدل نیز از جمله کالاهای مقرون به صرفه با توجه به ویژگی های ذکر شده در بازار می باشد. دوربین های سری IP3000i بوش با رزولوشن 1080p تا 5MP، تا 30 فریم در ثانیه و محدوده دینامیکی بالا 120dB را ارائه می دهند. سه مدل از چهار مدل فضای باز نیز به صورت استاندارد دارای مادون قرمز داخلی هستند که به آنها امکان می دهد تصاویر با کیفیت بالا را حتی در تاریکی کامل ثبت کنند. دوربین IP FLEXIDOME Turret نیز دارای این ویژگی مادون قرمز برای نظارت بر فضای داخلی است.

نصب و راه اندازی، آسان شد

یکی از مزایای کلیدی انتخاب دوربین های امنیتی بوش، نصب آسان است. دوربین های IP3000i نیز از این قاعده مستثنی نیستند. نصب و کابل‌کشی این دوربین‌ها به سه مرحله آسان تقسیم می‌شود و نیاز به استفاده از تجهیزات و ابزار برقی را از بین می‌برد و کل فرآیند را به میزان قابل توجهی آسان‌تر می‌کند. نسخه‌های Mini Dome و Turret با یک صفحه نصب جدید عرضه می‌شوند که به دستیابی به این امر کمک می‌کند.

الکترو محافظ مهر نمایندگی دوربین بوش

همچنین، “پیگتیل” در تمامی مدل ها با مدیریت کابل جایگزین شده است که نصب تمیز و ساده را از طریق یک حفره کوچکتر امکان پذیر می کند تا محافظت بیشتری در برابر نفوذ آب ایجاد کند. یک کانکتور RJ45 را می توان با استفاده از ابزار ویژه ای که با هر دوربین همراه است، از طریق حلقه فلزی عبور داد. این امر نیاز نصابان را برای محدود کردن کابل RJ45 در حین نصب بی نیاز می کند.

الکترو محافظ مهر نمایندگی دوربین بوش

کاهش نرخ پهنای باند و امنیت داده ها

دوربین‌های IP 3000i قابلیت کاهش نویز پویا هوشمند و پخش هوشمند را همراه با فشرده‌سازی تصاویر H.265 ارائه می‌کنند. بسته به محتوای صحنه، این کار میزان نرخ پهنای باند را تا 80 درصد کاهش می دهد. این مورد کمک می کند تا داده های ویدیویی قابل مدیریت نگه داشته شوند، در حالی که به طور قابل توجهی فشار شبکه و نیازهای ذخیره سازی را کاهش می دهد. باید توجه داشت که همه اینها بدون به خطر انداختن کیفیت ویدیوی ضبط شده اتفاق می افتد!

نمایندگی دوربین بوش - دوربین میکرو دام بوش

FLEXIDOME IP micro 3000i

این دوربین راه حل محتاطانه ایده آلی برای کاربردهای داخلی مانند آسانسور یا راه پله است.
اکنون این مدل برای فضای باز نیز موجود است.

دوربین مداربسته Bosch - سری iiiiiDINION IP Bullet 3000

DINION IP Bullet 3000i IR

طراحی دقیق تر برای محیط های داخلی و خارجی. این دوربین همچنین دارای لنز AVF و مادون قرمز داخلی (تا 30 متر) است. و همانطور که می توان از یک راه حل در فضای باز انتظار داشت، دارای رتبه IK10 و IP66 است.

دوربین مداربسته Bosch - سری turret 3000i

FLEXIDOME IP Turret 3000i

این راه حل یک فرم کاملاً جدید را در مجموعه کلی دوربین های بوش به ارمغان می آورد. بزرگترین تفاوت در مقایسه با دوربین میکرو دام؟ این دوربین همچنین از مادون قرمز داخلی (تا 15 متر) بهره می برد.

این مدل نیز برای فضای باز موجود می باشد.

دوربین مداربسته Bosch - سری FLEXIDOME IP starlight 8000i - X series

FLEXIDOME IP 3000i

یک راه حل آماده به استفاده برای محیط های خارجی و داخلی. مزیت اصلی این دوربین میدان دید منعطف آن است. در کنار آن، لنز AVF و مادون قرمز داخلی (تا 30 متر) دارد. به عنوان یک راه حل در فضای باز، دارای رتبه بندی IK10 و IP66 است.

دوربین مداربسته بوش - مدل IP3000i