دوربین مداربسته Axis

الکترو محافظ مهر – دوربین مداربسته Axis

شرکتٍ دوربین مداربسته AXIS (دوربین مداربسته اکسیس) از سوئد به عنوان یکی از رهبران صنعت نظارت تصويري تحت شبکه در جهان،اولين و تاثیرگذارترین شرکت در زمينه تحول سيستم هاي نظارتي آنالوگ به تحت شبکه مي باشد.

محصولات این شرکت با تمرکز بر تدابيرٍ نظارت تصويريٍ امن و هوشمند ،جهت انتقال تصوير از راه دور و ديگرتدابير مبتکرانه ، راه را براي پيشرفت اين تکنولوژي عظيم هموار نموده است.

شرکت دوربین مداربسته AXIS درحال حاضر با تاسيس بیش از 60 شعبه در کشورهاي مختلفٍ جهان و استخدام بیش از 3000 نفر نیروی متخصص که بسیاری از آنها را محققين برجسته و اساتيد دانشگاههاي معتبر جهان تشکيل مي دهند حضوري فعال در صنعت نظارت تصويري جهان دارد.

شرکتٍ دوربین مداربسته AXIS پس از سالها تلاش و تحقیق در سال 1996 موفق به توليد و ارائه اولین دوربین مداربسته تحت شبکه در جهان گرديد.تا کنون بيش از سه میلیون دستگاه دوربين توليد شده توسط اين شرکت مطرح، در نقاط مختلف سراسر جهان نصب و در حال بهره برداري می باشد.

در حال حاضر اين شرکتٍ معتبر با توليد و ارائه بيش از يکصد مدل مختلف دوربين مداربسته به همراه مجموعه کاملي ازتجهيزات جانبي، جزء سه شرکتٍ اول فروش دوربین در بخشٍ دوربین های تحت شبکه می باشد و مجموعه دوربین های نظارتی را با در اختيار داشتن %33 ازسهم بازار جهانی، به خود اختصاص داده است.

محصولات این شرکت در 179 کشور جهان با همکاریٍ بیش از شصت و پنج هزار نماینده تحت نظارت شرکت AXIS ارائه می گردد.محصولات حرفه اي AXIS با بهره مندي از بالاترين استانداردهاي توليدات اروپائي، بصورت رسمی داراي 3 تا 5 سال گارانتی رسمی در ايران بوده که اين موضوع تائيدي بر کيفيت بالاي محصولات وخدمات پس از فروش اين شرکت سوئدي مي باشد.

شرکتٍ الکترو محافظ مهر به عنوانٍ تامین کننده و نماینده رسمیٍ دوربین مداربسته Axis اکسیس در ایران آماده خدمت رسانی به کلیه ارگان های دولتی و خصوصی، صنایع مادر، بانک ها و … می باشد.

تاریخچه شرکت دوربین مداربسته Axis

الکترو محافظ مهر – دوربین مداربسته اکسیس

در سال 1984، میکائیل کارلسون، مارتین گرن و کیث بلادورث شرکتٍ دوربین مداربسته اکسیس را با هدف تغییرٍ نحوه استفاده و تفکر مردم در مورد دستگاه های دیجیتال تاسیس کردند. این آغاز تعهدٍ ما برای ایجاد دنیایی هوشمند تر و ایمن تر بود. در آن زمان، ایده ی استفاده از فناوری شبکه برای اتصال دستگاه ها (در اصل سرورهای چاپ ، ذخیره سازی و اسکنر تحت شبکه) و هوشمندسازی آنها جدید بود. ما آن را ThinServer Technology نامیدیم. امروزه به عنوان اینترنت اشیا (IoT) شناخته می شود.

گشاینده بینایی

با استفاده از مهارت های خود در شبکه و تخیلٍ خود، به ایده اتصال دوربین به شبکه رسیدیم. در سال 1996، ما اولین دوربین تحت شبکه جهان را به نام AXIS Neteye 200 راه اندازی کردیم. از آن لحظه به بعد، افرادی که به اینترنت متصل بودند می توانستند آنچه را که در حالٍ وقوع است از هر نقطه از جهان تماشا کنند. و برای کسانی که قبلاً نصب گسترده ای از سیستم های دوربین مدار بسته داشتند، رمزگذارهای شبکه ایجاد کردیم تا بتوانند به آخرین فناوریٍ IP نیز دسترسی داشته باشند.

نوآوری در بزرگترین سبد کالایی

ما بزرگترین مجموعه در بازار را توسعه دادیم تا بتوانیم تا حدٍ امکان نیازهای موجود را برآورده کنیم. ما همچنان به اضافه کردنٍ دسته‌های محصولات جدید مانند دوربین‌های متحرک، دوربین‌های مناسب فضای باز، دوربین‌های حرارتی، دوربین‌های پانوراما، دوربین‌های ماژولار، دوربین‌های داخلی، سرورهای رمزگذار، سیستم های مدیریت تصاویر، تجزیه و تحلیل ویدیویی و …. ادامه دادیم.

تنوع محصولات دوربین مداربسته اکسیس

الکترو محافظ مهر – دوربین مداربسته اکسیس

شرکتٍ دوربین مداربسته اکسیس طیف گسترده ای از محصولات را در بخشٍ سیستم های نظارت تصویری ارائه می دهد. با کلیک کردن بر روی هر کدام از بخش ها می توانید به صفحه ی دوربین مورد نظر وارد شوید.

دوربین مداربسته Axis - دوربین مداربسته باکس

دوربین مداربسته Axis – دوربین مداربسته باکس

Axis Box Camera

دوربین مداربسته Axis - دوربین مداربسته بالت

دوربین مداربسته Axis – دوربین مداربسته بالت

Axis Bullet Camera

دوربین مداربسته Axis - دوربین مداربسته متحرک

دوربین مداربسته اکسیس – دوربین مداربسته متحرک

Axis PTZ Camera

دوربین مداربسته Axis - دوربین مداربسته پانورامیک

دوربین مداربسته اکسیس – دوربین مداربسته پانورامیک

Axis Panoramic Camera

دوربین مداربسته Axis - صبط کننده تصاویر

دوربین مداربسته اکسیس – ضبط کننده تصاویر

Axis Video Recorders

کاتالوگ دوربین مداربسته اکسیس

الکترو محافظ مهر – نماینده رسمی دوربین مداربسته Axis

جهت مشاهده کاتالوگٍ محصولات دوربین مداربسته Axis، بر روی لینکٍ ذیل کلیک نمایید.

کاتالوگ دوربین مداربسته اکسیس – Axis General Catalog

قیمت دوربین مداربسته Axis

الکترو محافظ مهر – نماینده رسمی دوربین مداربسته اکسیس

برای اطلاع از قیمت دوربین مداربسته Axis (اکسیس) و دریافت پیش فاکتور با مشاوران ما در مجموعه الکترو محافظ مهر – نماینده رسمی دوربین مداربسته اکسیس تماس حاصل فرمایید :

021-88567426

021-88085933

ویدئوهای مرتبط

الکترو محافظ مهر – نماینده رسمی دوربین Axis