کاور دوربین مداربسته Videotec

کاور دوربین Videotec

کاور دوربین مداربسته Videotec بدلیل طراحی زیبا و کارا، سهولت نصب، و طول عمر زیاد در دنیا شناخته شده است. این امر ناشی از تلفیق تجربه صنعتگران ماهر و گروه مهندسی مجرب در زمینه نظارت تلویزیونی می باشد، که منجر به ارائه راه حلهای مناسب و مقرون به صرفه شده است . شرکت دوربین ويدیوتک توليدکننده کاورهاي صنعتي انواع دوربين مداربسته در کشور ايتاليا با سابقه بیش از 30 ساله مي باشد . مجموعه الکترو محافظ مهر تامین کننده کاور دوربین مداربسته Videotec در ایران می باشد .

تاریخچه دوربین مداربسته Videotec

کاور دوربین Videotec

دوربین مداربسته Videotec از سال 1986 یک بازیگر در بازار نظارت تصویری حرفه ای است و دوربین ها و لوازم جانبی را برای نظارت بر محیط های خارجی غیرنظامی و صنعتی طراحی و ساخته است.

کاور دوربین مداربسته Videotec در پنج قاره فعال است و از طریق شبکه ای متشکل از سه شعبه، دو دفتر خارج از کشور و چندین شریک منتخب در بیش از 100 کشور محصولات خود را از سایت تولید در ایتالیا توزیع می کند.

علل رشد مجموعه Videotec

موفقیت و رشد شرکت کاور دوربین Videotec به تعدادی از ویژگی‌های کلیدی از جمله منابع انسانی بستگی دارد: کارکنان پرشور، جاه‌طلب و خلاق، نیروی محرکه شرکت هستند. تصمیم مدیریت شرکت برای سرمایه‌گذاری مستمر در تحقیق و توسعه همواره با تمایل طبیعی به تعالی و نوآوری که از ویژگی‌های ذاتی فرهنگ شرکت هستند پشتیبانی می‌شود.
با این حال، سنگ بنای واقعی مجموعه دوربین Videotec، مشتری است. تمام سطوح کسب و کار درگیر توجه ویژه به نیازهای مشتریان و به دست آوردن بینشی عمیق نسبت به نیازهای آنها هستند. به لطف این مورد، این شرکت می تواند به سطوح استثنایی خدمات مشتری علامت تجاری خود دست یابد.

دوربین مداربسته Videotec متحرک و ثابت عملکرد بالایی دارند و با بهترین کیفیت و مقاوم ترین مواد ساخته شده اند. آنها برای مقاومت در برابر استفاده مداوم در شدیدترین شرایط محیطی، بدون نیاز به نگهداری آزمایش و تست شده اند.

کیفیت تایید شده محصولات کاور Videotec سخت ترین خواسته ها را در هنگام نظارت در محیط های پیچیده، مانند صنایع نفت و فراساحل، صنایع دریایی و بندری، بخش حمل و نقل – راه آهن و فرودگاه – و در همه انواع زیرساخت های حیاتی و فرآیندهای صنعتی برآورده می کند.

کاور دوربین مداربسته Videotec – ضد انفجار

دوربین مداربسته ویدیوتک

برای دیدن مشخصات کامل محصولات ، بر روی تصاویر مورد نظر کلیک کنید .

MMX

کاور دوربین مداربسته Videotec – استیل

کاور دوربین ویدیوتک – Stainless Steel

NVX

NTW_001

NXW

دوربین مداربسته Videotec – متحرک PTZ

کاور ویدیوتک – دوربین متحرک Videotec

کاور دوربین مداربسته Videotec

کاور Videotec

HOV-WBOVA2_003

HOV

HEB

HEG-VIP6A_002

HEG

کاتالوگ کاور Videotec / دوربین Videotec

کاور دوربین مداربسته Videotec

برای دیدن کاتالوگ جامع کاور دوربین مداربسته Videotec بر روی لینک زیر کلیک کنید :

VIDEOTEC GENERAL CATALOGUE

راهنمای خرید

برای اطلاع از موجودی کاور Videotec و دوربین مداربسته Videotec و دریافت پیش فاکتور با همکاران ما در مجموعه الکترو محافظ مهر تماس حاصل فرمایید :

021-88567426

021-88085933

برای دیدن آرشیو کامل ویدئوها  به سایت آپارات مراجعه نمایید .