صوت و پیجینگ industronic

اینترکام صنعتی، پیجینگ industronic

مجموعه پیجینگ INDUSTRONIC به عنوان یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته مستقر در Wertheim، آلمان، ارائه دهنده سیستم های ارتباطی صنعتی در کلاس جهانی است. Industronic Paging & Intercom

شرکت INDUSTRONIC با شبکه ای متشکل از حدود 50 شریک و نماینده تایید شده و همچنین شرکت های تابعه در چین، ایالات متحده آمریکا، دبی و سنگاپور، پشتیبانی مشتری در سراسر جهان را ارائه می دهد.

راه حل های سفارشی یکپارچه INDUSTRONIC با سخت ترین چالش ها و متنوع ترین نیازهای بین المللی مواجه می شود. Industronic Intercom & Paging

چه در سکوهای حفاری، چه در نیروگاه ها، صنایع فولادی و به طور کلی صنایع مختلف، پیجینگ INDUSTRONIC به لطف سال ها تجربه همراه با قابلیت های نوآورانه استثنایی، به طور مداوم استانداردهای جدیدی را در صنعت تنظیم می کند.

پیجینگ INDUSTRONIC راه حل هایی را ارائه می دهد که ارتباطات ایمن، موثر و حفاظت و ایمنی بهینه را برای پرسنل تضمین می کند. ما از فناوری مدرن و همچنین آزمایش شده و قابل اعتماد برای دستیابی به وضوح صدای عالی و کیفیت صدای بالا، حتی در محیط های پر سر و صدا استفاده می کنیم.
هر بخش و هر سایتی شرایط خاص خود را دارد. سیستم‌های ارتباطی صنعتی شرکت INDUSTRONIC با موفقیت در میادین خشکی و فراساحلی، کارخانه‌های صنعتی پتروشیمی و دارویی، فولادسازی و بسیاری از بخش‌های دیگر صنعت استفاده می‌شوند.
در فرآیندهای تولید و به‌ویژه در موقعیت‌های خطرناک، زمان‌های اتصال سریع و اطلاعات واضح و قابل درک برای اطمینان از ایمنی کارکنان، به حداقل رساندن وقفه های پرهزینه تولید و جلوگیری از آسیب‌های بعدی حیاتی هستند.

دسته بندی تجهیزات پیجینگ industronic

اینترکام صنعتی و پیجینگ industronic

1) ایستگاه های اینترکام

Industronic Paging & Intercom

2) بلندگو و آژیر

اینترکام و پیجینگ Industronic

3) چراغ هشدار چشمک زن

Industronic Paging

4) منبع تغذیه

Industronic Paging

5) ماژول سیستم صوت عمومی(PA)

اینترکام و پیجینگ Industronic

PUBLIC ADDRESS (PA) MODULES

PUBLIC ADDRESS (PA) MODULES

6) اجزای سیستم

اینترکام و پیجینگ Industronic

SYSTEM COMPONENTS

SYSTEM COMPONENTS

قیمت پیجینگ INDUSTRONIC

اینترکام صنعتی و پیجینگ industronic

برای اطلاع از قیمت پیجینگ INDUSTRONIC و دریافت پیش فاکتور با همکاران ما در مجموعه الکترو محافظ مهر تماس حاصل فرمایید :

021-88567426

021-88085933