راه حل های ارتباط صنعتی INDUSTRONIC

پیجینگ و اینترکام Industronic

راه حل های جامع INDUSTRONIC برای ارتباطات صنعتی و ایمنی

پیجینگ INDUSTRONIC راه حل هایی را ارائه می دهد که ارتباطات ایمن و مؤثر و همچنین حفاظت و ایمنی بهینه را برای پرسنل تضمین می کند. اینداسترونیک از فناوری مدرن و همچنین آزمایش شده و قابل اعتماد برای دستیابی به وضوح صدای عالی و کیفیت صدای بالا، حتی در محیط های پر سر و صدا استفاده می کند. چه آدرس دهی عمومی، چه نشان یابی عمومی و هشدار عمومی (PA/GA)، چه راه حل های مخابره داخل ساختمان یا راه حل های یکپارچه – سیستم های ماژولار INDUSTRONIC را می توان به طور خاص برای نیازهای فردی مشتریان سفارشی کرد.

الزامات ویژه – راه حل های خاص

هر بخش و هر سایتی شرایط خاص خود را دارد. سیستم های ارتباط صنعتی INDUSTRONIC با موفقیت در میادین خشکی و فراساحلی، در کارخانه های صنعتی پتروشیمی و دارویی، در صنایع فولاد و بسیاری از بخش های دیگر صنعت استفاده می شود. در فرآیندهای تولید و به‌ویژه در موقعیت‌های خطرناک، زمان‌های اتصال سریع تماس و اطلاعات واضح و قابل درک برای اطمینان از ایمنی کارکنان، به حداقل رساندن زمان‌های پرهزینه تولید و جلوگیری از آسیب‌های بعدی حیاتی هستند.

گواهی ها و تاییدیه ها مطابقت محصولات اینداسترونیک با استانداردهای مرتبط بین المللی را تایید می کنند و بر تعهد INDUSTRONIC به بالاترین کیفیت ممکن تاکید می کنند.