دوربین تحت شبکه Bosch سری MIC

دوربین تحت شبکه Bosch سری MIC تلفیقی از طراحی منحصر به فرد به همراه تجزیه و تحلیل هوشمند تصاویر می باشد که برای محیط های خاص طراحی گردیده است. صرف نظر از شرایط سخت محیطی، عملیات نظارت تصویری باید بدون وقفه فعال باشد. به همین دلیل است که Bosch با جدیت تمام به تولید و بهبود دوربین های سری MIC می پردازد تا به راحتی در تمامی محیط ها بدون وقفه و خرابی به فعالیت خود ادامه دهد.

بدنه تمام فلزی دوربین های MIC IP starlight 7000i و MIC IP fusion 9000i می توانند بدترین شرایط محیطی و آب و هوایی را تحمل کنند. این شرایط شامل بادهای شدید، باران، مه، گرد و غبار، رطوبت 100% (IP68, UL Type 6P)، درجه حرارت 40- الی 65+، ارتعاشات شدید (IEC60068) و ضربات شدید (IK10) می باشد. ریخته گری و رنگ بدنه دوربین های سری MIC به گونه ایست که در برابر خوردگی ها به شدت محافظت شده هستند ASTM B117. همچنین این دوربین ها دارای شاخصه منحصر به فرد Starlight  می باشند که باعث ارائه تصاویر رنگی در پایین ترین لوکس نوری (0.0077) می شوند. هنگامی که سطح روشنایی به صفر می رسد می توان به کمک IR های قدرتمند که به صورت آپشنال می باشند بهره برد و تا فواصل زیادی را در تاریکی مطلق تحت پوشش قرار داد.

آنالیز هوشمند تصاویر برای بهبود امنیت

دوربین تحت شبکه Bosch سری MIC تلفیقی از طراحی منحصر به فرد به همراه تجزیه و تحلیل هوشمند تصاویر می باشد که برای محیط های خاص طراحی گردیده است. آنالیز هوشمند تصاویر در دوربین های سری MIC به طور کامل با طراحی بدنه منحصر به فرد این دوربین ها همخوانی دارد. تحلیلگر دوربین ها قابلیت فوق العاده تمایز بین حوادث واقعی و مصنوعی و غیرواقعی را دارا می باشد، عوامل چالش برانگیزی مانند برف ، باد (مانند درختان در حال حرکت یا حرکت چمن ها)، تگرگ و انعکاس آب (سراب). همچنین امکان آنالیز تصاویر در فواصل زیاد نیز مهیاست. این دوربین ها به طور کلی برای حفاظت از محیط زیست، فرودگاه ها، زیرساخت های حیاتی، مرزها، کنترل ترافیک شهری، معادن، تونل ها، پالایشگاه ها و سکوهای نفتی کاربرد دارند.

حداکثر هوشیاری موقعیتی

تلفیق ابرداده ها

در دوربین های تحت شبکه جدید Bosch  سری MIC IP fusion 9000i تلفیقی از دوربین حرارتی و رنگی را داریم که به کاربر این اجاره را میدهد به طور همزمان تصویر حرارتی (Thermal) و رنگی محیط را مشاهده نماید (انتقال تنها از طریق یک کابل). تلفیق این دو مورد باعث می شود در محیط هایی که دوربین رنگی قادر به ارائه تصویر مناسب نیست (مثلا در مه و گرد و غبار شدید) دوربین حرارتی با ارائه یک تصویر مناسب از محیط و ارائه آنالیز تصویری، عملیت نظارت تصویری را به طور مداوم و بی وقفه انجام می دهد.

آنالیز تصاویر اجسام در حال حرکت

یکی دیگر از ویژگی های دوربین های سری MIC IP fusion 9000i آنالیز هوشمند تصاویر اجسام متحرک است. بدین صورت که سوژه در حال حرکت توسط دوربین به صورت هوشمن ردیابی شده و روی سوژه زوم می گردد تا زمانی که از بازه دید دوربین خارج گردد.

کیفیت تصاویر

سوای ظاهر زمخت دوربین تحت شبکه Bosch سری MIC، ارائه تصاویر با کیفیت در شرایط متفاوت نوری به عنوان یک چالش مطرح است که به لطف شاخصه Starlight  و WDR قدرتمند دوربین، تصاویری با کیفیت و جزئیات دقیق ارائه می گردند. با رزولوشن 1080P و فریم ریت 60 تصاویر با کیفیت عالی و به صورت تمام رنگی در لوکس نوری 0.0077 منتشر می شوند. همچنین به کمک IR قدرتمند پیشنهادی می توان تا فاصله 450 متر جزئیات را در تاریکی مطلق مشاهده نمود.

هر دو دوربین MIC IP starlight 7000i و  MIC IP fusion 9000i به یک برف پاک کن قدرتمند سیلیکونی مجهز هستند که باعث ارائه تصاویر بی عیب و نقص و همچنین جلوگیری از یخ زدگی شیشه دوربین می شود. با استاندارد NEMA-TS2 این دوربین ها به راحتی می توانند در تونل ها و پل ها برای کنترل ترافیک استفاده گردند. آنچه که دوربین MIC IP fusion 9000i را متمایز می کند ارائه تصاویر حرارتی و رنگی به طور همزمان می باشد که می تواند تصاویر با کیفیت در هر شرایط نوری و محیطی را با جزئیات کامل منتشر کند. دوربین حراراتی تعبیه شده در این سری باعث ارائه تصاویر در مه غلیط، تاریکی مطلق و یا اجسام پوشانده شده توسط لایه های خزنده می شود.

مدیریت هوشمند داده ها و امنیت اطلاعات

دوربین تحت شبکه Bosch سری MIC به کمک شاخصه منحصر به فرد IDNR و فرمت فشرده سازی تصاویر H.265 تا 80 درصد کاهش پهنای باند و حجم مصرفی نسبت به مابقی برندها را دارا می باشند. این کاهش شدید پهنای باند بدون کاهش کیفیت تصویر می باشد. تمامی اطلاعات منتقل شده بین دوربین ها و سرور به طور دقیق ایمن سازی شده اند تا از هرگونه سوءاستفاده و هک اطلاعات جلوگیری نماید.